nedjelja, 24. ožujka 2013.

NK-H.Dragovoljac vs.HNK-Gorica, 24.03.13. (10.00h) prijateljska utakmica 4:2 (2:0)

Današnja utakmica se igrala po prilično lošim uvjetim, snijeg i hladoća. Izgubili smo rezultatom 4:2, te bi se moglo reći da smo dijelom domaćinu pomogli u pobjedi.
Utakmicu smo počeli vrlo dobro, čak smo i kontrolirali igru. Sve do 8.minute kad je Debijađi jednu povratnu loptu htio iz prve napucati prema naprijed, no loptu je nespretno dodao napadaču Dragovoljca na nekih 15m, kojemu nije bilo problem zabiti za 1:0. Samo dvije minute poslije primamo gol za 2:0. Nakon toga uspjevamo ponovno dovesti igru u ravnotežu. Stvaramo neke poluprilike ali bez završnice. U 14.min. Krizmanić izlazi radi dobivenog udarca, a u 23.min. Posavec P. U 2.poluvremenu u 38.min. nakon izvođenog kornera najspretniji je Brzović koji posprema loptu u mrežu za 2:1. Nakon toga odlična prilika Mandića, ali još bolja obrana domaćeg vratara. U 43.min. ponovno primamo nespretan gol za 3:1. U 49.min. domaćin izvodi korner, te nesmetano najviši igrač u skoku je igrač Dragovoljca koji zabija za 4:1. U 57.min. oporavljeni Posavec P. zabija za 4:2. U završetku imali smo još dvije velike ne iskorištene prilike. Priliku oporavljenog Krizmanića, te u zadnjoj minuti priliku Agouna T. koji iz slobodnog udarca pogađa vanjsku stranu vratnice.
Ne znam zašto imamo taj hendikep-dragovoljca, jednostavno kad igramo protiv njih, igramo ne prepoznatljivo, premekano sa presporim pasevima. Kako bi trener rekao : "...sve je to kamilica..."!
Više sreće drugi put...tada očekujemo pobjedu!!!
NOVOST - klub nam je osigurao video kameru kojom ćemo od sada pa na dalje većinu utakmica snimati. Snimka će treneru omogućiti bolju analizu utakmice, te će imati mogućnost igračima vizualno skrenuti pažnju na neke nedostatke.

SASTAV: Jan Paolo Debijađi, Žordić B.(od 47.Vidak M.), Skok S, Meić N, Vranić F.(od 43. Petrović J.), Posavec P.(od 23.Trumbetaš M, od 46.Bradić D.), Posavec D.(od 44.Stipić M.), Krizmanić K.(od 14.Agoun T.), Brzović F.(od 49. Krizmanić K.), Šestak B.(od 38.Mandić A.), Borovac T.(od 49. Posavec P.).
KLUPA: Trumbetaš M, Vidak M, Mandić A, Đurašin M, Bradić D, Stipić M, Petrović J, Agoun T.
STRIJELCI: 2:1 Brzović F.(38.min), 4:2 Posavec P.(57.min.).